Statistiky účastníků

Průměrný věk 28.1 let

Věk Četnost
20 35×
19 33×
21 32×
18 31×
16 30×
17 25×
22 24×
27 24×
24 23×
30 20×
29 18×
26 18×
28 16×
23 16×
15 14×
25 13×
38 13×
33 13×
41 12×
42 12×
43 10×
34 10×
36 10×
49
37
45
32
39
40
35
44
31
46
65
14
55
52
63
53
51
54
58
50
59
48
57
47
0
66
56
78
13
Město Četnost
České Budějovice 66×
Praha 42×
Brno 38×
Náchod 13×
Pardubice 12×
Kolín 10×
Bratislava 10×
Třebíč 10×
Ostrava
Praha 4
Plzeň
Litomyšl
Dvůr Králové
Týniště nad Orlicí
Tišnov
Šumperk
Jihlava
Praha 10
Brtnice
Praha 8
Praha 5
Komárov
Opatovice nad Labem
Nová Paka
Holešov
Hradec Králové
Praha 9
Němčice nad Hanou
Cvikov
Praha 6
Sentice
Vrchoslavice
Rychnov nad Kněžnou
Beroun
Stařeč
Modřice
Kladno
Říčany
Černá Hora
Městec Králové
Olomouc
Vyškov
Hodonín
Úpice
Brno Chrlice
Sebranice
Deblín
Nové město nad Metují
Valašské Meziříčí
Bohušice
Praha 2
Nivnice
Sobětuchy
Strakonice
Rousínov
Příbram
Český Krumlov
Poděbrady
Okříšky
Srubec
Vlastějovice
Dobrá Voda u Č. B.
Lutín
Banská Bystrica
Mimoň
Rtyně v Podkrkonoší
Havířov
Rudíkov
Chlumec nad Cidlinou
Morašice
Ledenice
Velká Bystřice
Zlín
Kladno 2
Napajedla
Č. Budějovice
Loukov
Veselí nad Lužnicí
Kopřivnice
Benešov
Kraslice
Zubří
Česká Skalice
Liberec 1
Kozárovice
Lomnice nad Luznici
Chomutov
Veselí nad Moravou
Dolní Radechová
Luka nad Jihlavou
Lichnov
Louny
Strančice
Trhové Sviny
Mělník
Dobřínsko
České Budějovice 5
Homole
Dymokury
Bojkovice
Nezamyslice u Prostějova
Polešovice
Moravský Krumlov
Volyně
Prostiboř
Praha 7
Chrudim
Pecka
Stupava
Doubravice
Bučovice
Frýdek-Místek
Praha 4 - Písnice
Vlčnov
Město Touškov
Uherský Brod
Benesov
Lázně Bělohrad
Humpolec
Příbram 5
Štramberk
Budišov
Ořechov
Litoměřice
Klatovy
Nová Ves I
Boršov nad Vltavou
Nová ves
Brodek u Prostějova
Puklice
Brno 43
Vidochov
Odolena Voda
Praha (Nové Město)
Osek
České Budějovice 1
Skuteč
Praha 3 - Žižkov
Rájec-Jestřebí
Bukovany
Příseka
Zaječice
Krnov
Teplice
Vrané nad Vltavou
Praha 8 - D.Chabry
Zliv
Protivin
Chotěboř
Dolní Loučky
Blansko
Chvojenec
Ledeč nad Sázavou
Mokrá- Horákov
Kojetín
Kroměříž
p. Smiřice
Rajhradice
Dačice
Praskačka
Hostivice
Spálov
Zábrodí
Brandýs n/L - St. Boleslav
Trmice
Kvasice
Praha 1
Olomouc Nedvězí
Vortová
Nové Homole
Vyskytná nad Jihlavou
Nymburk
Praha 11
Bratislava-Lamač
Kdyně
Drnovice
Volary
Vamberk
Králův Dvůr
Roudnice nad Labem
Vrchlabí
Čakov
Opočnice
Červený Kostelec
Předklášteří
Dolní Dubňany
Dobříš
Hovorany
Mladá Vožice
Stříbro
Zvíkov
Ostrava-Poruba
Frýdlant nad Ostravicí
Žďár nad Sázavou
Litvínovice
Hrotovice
Dubné
Štětí
Albrechtice
Bzová
Vraňany
Nelahozeves
Želešice
Náklo
Příbram 1
Šošůvka
Velim
Lanškroun
Tábor
Praha Klánovice
Česká Lípa
Malečov
Organizace Četnost
Česká tábornická unie, z.s. 75×
Pionýr, z.s. 32×
Dům dětí a mláděže 29×
Junák - český skaut, z.s. 27×
Hnutí Brontosaurus 19×
Asociace TOM 16×
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže 15×
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka 12×
Slovenský skauting 12×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. 11×
Duha 11×
Halahoj
Vesmír Říčany, z.s.
Kondor
Terénní Berušky z.s.
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Life saving support
ZS Morava
Pionýr
Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
spolek ka-mil
Kostíci
Funny, z.s.
KLUB PATHFINDER z.s.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
T. J. Sokol Všetuly
Krajské ředitelství Policie ČR JčK
RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.
Spolek Kokos
Radost-Ostrava, z.s.
Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s.
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Instruktoři Brno
Enjoyteam
DDM Týniště nad Orlicí
STROM
Český svaz chovatelů, z.s.
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
CVČ Hrubínka
Spolek evropských bojových umění
TOM Šlápoty Osek
Funny z.s.
T. O. Ježci
Hnutí DUHA
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s.
Duha 2D
Národní pedagogický institut České republiky
LT Fénix z.s.
sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Tábor SWŠ Příbram
Duha-Keška
Modřanská trojka
RC Sluníčko Pardubice
Junák
T.O.Ježci z.s.
Skaut
Altus, z. s.
Centrum volného času Hrubínka
SVČ-Tymy
Sdružení FILIA z. s.
T.O. Ježci z.s
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Základní škola a Gymnázium Vodňany
T.O. ježci z.s.
Techmania Science Center
www.EnjoyTeam.cz
VIDA! science centrum
PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák
SVČ-TYMY Holešov
To-ježci
Keltoviny, z.s.
7 DNÍ, z. s.
Základní škola Čtverka
RADAMBUK- Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.
Úsmev ako dar
T.O. Ježci
Jsme SPONKY-společně pro děti a rodinu, z.s.
Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
Spolek T.O.Nová Dvojka z.s.
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Pionýr, z. s. - 213. PS UFO
Vesmír Říčany, z. s.
cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Jiná Seznamka
Ministerstvo dopravy - BESIP
Dům dětí a mládeže Třebíč
Junák - český skaut, středisko Štětí, z. s.
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
M-Centrum pro mladou rodinu,z.s.
Pionýr, z. s.
Základní škola
Středisko volného času Litomyšl
Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
Masarykova Univerzita
Life Saving Support, z.s.
MOP Tuláci, oddíl Poutníci
CVČ Astra - Artušovci
školka
Česká rada dětí a mládeže
Duha Modrá Střelka
Moravian LARP, z.s.
Orel Náklo-Mezice
Centrum Jana XXIII., z.s.
Čseskoslovesný zálesák svaz pro pobyt v přírodě
T.k. Průzkumník
www.socialniradce.cz
T.O. Nová Dvojka, z.s.
Apalucha.club
Letní tábor Krasnice, z.s.
Orvo
Mateřské centrum Máj
Kotva Braník
T.S. Kostíci
Lipka
MOP Stopa Klánovice
Mateřské centrum pro mladou rodinu, z.s.
Středisko volného času Radovánek
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Pathfinder
Sokol - Česká obec sokolská
SVČ, p. o.
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
Pionýr ,
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
Úsmev ako dar, o.z.
Letní dětský tábor Pardubice, z.s.
Dětský tábor A JE TO
Tábory Nás Baví, z.s.
AZIMUT