Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk VIP ano
6 Jan Burda Tatanka Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč VIP ano
695 Tomáš Kašparides Dědek Dům dětí a mláděže Černá Hora S ano
696 Mgr. David Lorenz ELF Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno S ne
697 Libor Baláček Džouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Nové město nad Metují S ano
706 Kamil Augustýn Kamilek Česká tábornická unie, z.s. T. K. Rawen Brno Předklášteří L ne
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
708 Jana Bahníková Eva Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí S ano
709 Jan Navrátil Betmen Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Opatovice nad Labem S ano
723 Jan Coufal Jeník Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
727 Matěj Zelinka Worky Altus, z. s. Skuteč VIP ano
745 Jakub Horák Kubas Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
752 Klára Čonková Klárka Česká tábornická unie, z.s. TK Cassiopeia Modřice P ano
772 Eliška Kašparidesová Keli Dům dětí a mláděže Černá hora S ano
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ, z. s. Mikulov Brno S ne
795 Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c. - Bílý Riki PRESS, ANNO JČK. GNF, HBL, Junák Tábor VIP ano
803 Jakub Kotrla Zelí Kondor Vpřed Praha S ano
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
806 Tereza Štajnerová Hafka Česká tábornická unie, z.s. TPO Čtyřlístek Trhové Sviny P ano
819 Ing. Ludmila Pohanková Kolčava Zábrodí VIP ano
840 Vašek Skořepa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
846 Radka Pešlová Lobi www.socialniradce.cz Brno L ano
875 Lucie Hašková Lucysha Vyškov S ano
889 Iva Nechutná Ivčána Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
898 Bc. Radek Bendakovský ALF Junák - český skaut, z.s. Pardubice L ano
909 Jan Krátký "Plašan" Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska SDH Praha Písnice Praha 4 - Písnice S ne
918 Vlastimil Šturc Vlasta KLUB PATHFINDER z.s. 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
1008 Bc. Denisa Paulusová Déňa Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ano
1016 František Hronek Koule Centrum Jana XXIII., z.s. Oddíl 127 Zaječice VIP ano
1033 Lukáš Krunčík DUHA Modrá Střelka Náchod S ne
1046 Kateřina Röschová KT Kondor Draco Kladno L ano
1065 Petr Štěpán Úťa ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod S ano
1077 Jakub Gregor Kuba Vesmír Říčany, z.s. Říčany Říčany S ne
1100 Alena Koubová Bigi Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Praha S ano
1126 Jana Lišková Jana Junák Limba Plzeň Plzeň S ne
1150 Michal Truhlář Mealtiner Moravian LARP, z.s. Brno L ano
1168 Mgr. Pavel Chrást Ček Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Brno Chrlice L ne
1232 Bc. Martin Zeman Marze Kotva Braník Oddíl vodní turistiky Praha S ne
1277 Jaroslav Liška Smrček Junák - český skaut, z.s. Limba Plzeň Plzeň S ne
1342 Jiří Hovorka Brontík Asociace TOM 19199 FANTAN Dobříš L ano
1392 Monika Vodová Mončiči Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
1394 Zita Forejtková Zituš Dům dětí a mláděže DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
1395 Ládin Vohralík Omar Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s. Rychnov nad Kněžnou S ano
1397 Věra Vozandychová Věrka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. p. Smiřice S ano
1398 Jaroslav Procházka Jája Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Nová Paka S ano
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Vpřed Praha S ano
1407 Eliška Sommerová Vesmír Říčany, z.s. FUNNY Česká Lípa L ano
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha S ano
1417 Lucie Vodrážková Alma Spolek KOKOS Praha S ano
1418 František Vodrážka Spolek Kokos Praha S ano
1422 Marie Stará Májka Kondor Vpřed Praha 7 S ano
1428 Roman Stejskal ChocoTUx Orvo Orvo Bučovice S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha S ano
1482 Barbora Kuklová Všezny Česká tábornická unie, z.s. T.K. Čtyřlístek Čakov P ano
1495 Pavel Bouda Pája Česká tábornická unie, z.s. T.K.Cassiopeia České Budějovice P ano
1530 Brigita Kárníková Kytka KLUB PATHFINDER z.s. č. 130, B.Z.Z.Z. Ledeč nad Sázavou S ano
1561 Petr Jon Ježek Česká tábornická unie, z.s. Šumperk S ne
1579 Václav Havlíček Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ne
1589 Jitka Kulhánková Jíťa Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Záře Praha S ne
1601 Lenka Burdová Venci CVČ Hrubínka Třebíč S ano
1612 Barbora Kuřavová Barbuš Asociace TOM TOM 4312 Třicítka a Dvojka Ostrava S ano
1625 Radka Mikušková Sluníčko Pionýr, z.s. 48.PTO Stezka Brno S ne
1634 Markéta Havelková Mája Modřanská trojka Praha S ne
1653 Jakub Norbert Kubajz Dům dětí a mláděže Dačice S ano
1655 Stanislav Čihák Steanly EnjoyTeam Praha L ano
1673 Jarmila Vaclachová SVČ, p. o. Holešov S ne
1691 Vlastimil Jura Kočičák Český svaz chovatelů, z.s. ZO chovatelů koček Praha 8 Praha S ne
1749 Martin Vašek Matematik Pionýr, z.s. 14. TSP Zeměpisná společnost Brno L ano
1762 Nikola Sehnalová Nikča Tábory Nás Baví, z.s. Šošůvka S ne
1816 Tomáš Brož Pionýr, z.s. 73.PS vodovod Praha S ne
1824 Petr Dvořák Xˇandy Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice Velká Bystřice S ano
1844 Jaromír Vaněček Jager Česká tábornická unie, z.s. Volyně L ne
1874 Zdeněk Žanda Halahoj Třebíč S ano
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ne
1898 Zuzka Zajícová Valoane Instruktoři Brno Hovorany S ano
1901 Martin Korf Bormi LT Fénix z.s. Plzeň S ano
1902 Ivan Jung Mexičan Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. smp-spjf Ostrava S ne
1910 Petr Štolba LT Fénix z.s. Komárov S ano
1951 Veronika Chytrá Veru Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
1960 Lucie Čecháková Luci Praha S ano
1966 Milan Bořek Světlušák Litomyšl S ne
1980 Bc. Lenka Palánová Léňa Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Hrubínka Třebíč S ano
1981 Markéta Krejčová Marký Dům dětí a mláděže Příseka S ano
1990 Jiří Štolz Medvěd Halahoj Okříšky S ano
2033 Lukáš Vahala Lukyn Brno S ne
2054 Hana Havelková Soptík Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12 Praha 4 S ano
2078 Ondřej Herzán Ondera Halahoj Brno L ne
2079 František Pangrác Praha S ano
2092 Nelson Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo, Tišnov S ne
2095 Terezka Tylerová Náchod S ano
2121 Mgr. Klára Koukalová Kleo Brno S ano
2174 Karolína Vaclachová SVČ-TYMY Holešov Holešov S ne
2219 Martin Jung Maťo Asociace TOM N.A.L. Ostrava L ano
2236 Aneta Cenková SVČ-Tymy Kroměříž S ne
2247 Zbyněk Svoboda Pinďa Asociace TOM S.T.A.N. Praha S ano
2267 Tomáš Zavřel Praha 10 S ano
2268 Tomáš Bělohlavý Veverčák Pionýr , krakeni Praha 10 S ne
2286 František Malý Malíček Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Vlčí Stopa Vidochov S ne
2327 Radka Červinková Nara Asociace TOM KŇOUŘI Brno S ano
2375 Filip Malý Řízek Kostíci Kostíci Hradec Králové L ne
2377 Jan Januš J.J. Radost-Ostrava, z.s. Brno Zubří S ano
2387 Michaela Geržičáková Míša Pionýr, z.s. Brno S ne
2417 David Furmánek Dave Radost-Ostrava, z.s. - Ostrava Ostrava S ano
2456 Libor Staněk Hromada lidí Česká tábornická unie, z.s. Podskaláček Strakonice L ano
2457 Lenka Chalupská Prďola Česká tábornická unie, z.s. Strakonice S ne
2464 Milan Klimeš Vesmír Říčany, z.s. CVIKOV Cvikov S ano
2465 Radka Kydalová Ráďa Pionýr, z.s. Kamarádi, Pionýrská skupina Mirko Očadlíka Holešov Zlín S ano
2475 Mgr. Zuzana Langová Suzuka Dům dětí a mláděže Žraloci Ledenice České Budějovice S ano
2483 Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T.O. Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
2510 Lea Vondroušová DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
2572 Tomáš Kolouch Tomík Skaut Stopaři, Lesní Moudrost Brno S ne
2603 Martina Macků Malvi ČTU TK Tuláci Blansko,, Lipka, Ulita Blansko Blansko S ne
2640 Anna Kotlářová Áňa ČTU T.O. Grimovy Doly Vamberk S ano
2645 Tomáš Pospíšil Stoupa Duha Křišťál Lutín Lutín S ano
2669 Martin Ukrop Instruktoři Brno Brno S ano
2692 David Svoboda Dům dětí a mláděže Klub Hrádek Stařeč S ano
2704 Radek Stůj Vesmír Říčany, z.s. Cvikov S ano
2726 Vendula Šimková ZS Morava Puklice S ne
2767 Martin Köhler Duha Štít Bukovany L ano
2782 Veronika Antalová Úsmev ako dar Banská Bystrica S ne
2791 Petra Houserová Theia Funny, z.s. Vrchlabí S ne
2843 Klára Černovská Beroun S ano
2844 Zuzana Benešová Zujda Základní škola Beroun S ano
2898 Šárka Koubová Hroch Kondor Draco, Čtrnáctka Praha L ano
2923 Martin Malý Hnutí DUHA Letka Praha L ano
3033 Veronika Křižková Rozárka Junák - český skaut, z.s. Bojkovice Bojkovice S ne
3037 Milan Haška Rošťák Vyškov S ano
3040 Zorka Nejezchlebová Brno L ne
3079 Lucie Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
3080 Samer Selbak Sam spolek ka-mil Praha S ne
3082 Alenka Štanderová TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové S ano
3087 Josef Šebánek Guiseppe Funny z.s. Vrané nad Vltavou S ne
3097 Jana Halúzová Lipka Rájec-Jestřebí S ne
3100 Áďa Jakubovitsová Áďa TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. Hradec Králové S ano
3107 Mgr. Kristýna Petrová Týna Dům dětí a mláděže Mimoň S ne
3130 Barbora Mědílková Barča ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaBík Nová ves S ne
3140 Martin Genčur Geňa DUHA Křišťál Lutín Krnov S ne
3144 Alena Šilarová Alík Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ne
3148 Lukáš Karas Lukáš Česká tábornická unie, z.s. Čtveráci a Šlápoty České Budějovice P ne
3149 Jiří Vlach Jiřík Česká tábornická unie, z.s. Robinsoni České Budějovice P ano
3160 Pavla Štěpánová Pája ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTab, VaTaBík; Náchod Náchod S ano
3173 Andrej Bederka Ajo Slovenský skauting Bratislava S ano
3181 Vojtěch Rousek ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod S ano
3187 Hana Štěpánová Hanča ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Náchod Náchod S ano
3190 Aneta Vachová Dům dětí a mláděže Týniště nad Orlicí S ne
3202 Martin Pastyřík Pasťa Duha Duha AZ Žďár nad Sázavou S ano
3207 Lenka Kutáčová Česká tábornická unie, z.s. Dráčata Ostrava S ne
3246 Daniel Lev netopejr Spolek evropských bojových umění Kladno Kladno 2 S ano
3256 Irena Dutková cestovní kancelář Duhový koník s.r.o. Mělník S ne
3287 Markéta Kryslová Liška Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace Brno S ano
3294 Karel Krčmář ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ne
3295 Renata Krčmářová KRM Renča ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Klrálové Dvůr Králové S ne
3296 Tereza Klimešová Terka ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ne
3297 Jakub Skála Kuba ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové S ano
3331 Tea Lukášková Halahoj Třebíč S ano
3363 Eliška Letová Elí Příbram 5 S ne
3365 Václav Sobotka Červ Sentice S ano
3369 Blanka Chytilová Cvrček Kojetín VIP ano
3385 Jana Schmidtová Hnutí DUHA Letka Dubné S ano
3392 Štěpán Ševčík Pionýr, z.s. Kvasice S ne
3397 Kateřina Lišková Bína Junák - český skaut, z.s. Šipka, Limba Plzeň S ne
3398 Lucie Červená Králův Dvůr S ne
3451 Vojtěch Kuldan Pulec Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. Ostrava S ne
3456 Lenka Pospíšilová Lenočka Duha Křišťál Lutín Lutín L ano
3458 Eva Bašková Baškynka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ano
3459 Kateřina Volfová Kačka Česká tábornická unie, z.s. Andromeda České Budějovice P ano
3466 Miluše Nechvátalová Sdružení FILIA z. s. Brno L ano
3473 Kamil Janoušek Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
3476 Hana Ondráková Hanka Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Pardubice S ano
3486 Markéta Žáková ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Praha S ne
3487 Marcela Nohelová Macek Brno L ne
3497 Zuzana Drápalová Český svaz chovatelů, z.s. Kopřivnice S ne
3558 ing Martina Cajagiova maca Slovenský skauting Bratislava S ano
3589 Tomáš Němec Vesmír Říčany, z. s. Praha 9 S ano
3595 Ondřej Turek Opičák MOP Tuláci, oddíl Poutníci oddíl Poutníci Praha 10 L ano
3598 Káťa Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
3601 Kateřina Větrovcová Matka Dům dětí a mláděže Instruktorský klub Jihlava S ano
3609 Monika Vondrášková Veverka TOM Šlápoty Osek Příbram S ne
3623 Gabriela Filipová Gabča Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč S ano
3626 Ondřej Větrovec Dům dětí a mláděže Instruktorský klub Jihlava S ano
3628 Jiří Zezulka Jurášek Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Chvojenec S ano
3633 Pavel Hladký Pájín Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
3634 Tereza Větrovcová Terka Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
3650 Anna Miklušková Žofka Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Dobřínsko S ano
3651 Julie Sobotková Chůlio Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Dolní Dubňany S ano
3656 Tereza Palánová Terez Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Třebíč S ano
3657 Jan Petráš Smůla ČTU České Budějovice S ne
3658 Kristýna Velcová Týna Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Okříšky S ano
3662 Lukáš Jakoubek CVČ Hrubínka Praha S ano
3673 Jakub Dadák Otys DUHA Duha Klubáci Lichnov S ne
3690 Jana Svobodová Žába bába Stařeč S ano
3691 Karel Bouda Česká tábornická unie, z.s. Cassiopeia České Budějovice P ne
3732 Vojtěch Karas Harry České Budějovice P ne
3783 Alžběta Marková Bíbuš Asociace TOM S.T.A.N. Velim S ne
3784 Adéla Svobodová Dům dětí a mláděže Vyskytná nad Jihlavou S ano
3816 Tereza Kučerová Středisko volného času Litomyšl Klatovy S ne
3873 Eliška Homutová Techmania Science Center Plzeň S ne
3879 Pavla Pokorná Paša Pionýr 66. PTO Brabrouci, PS Modřice Modřice S ne
3912 Oldřich Slavíček Česká tábornická unie, z.s. T.O.Kamarádi Šumperk S ne
3923 Blanka MACHÁČKOVÁ Bagheera Česká tábornická unie, z.s. ČTU- Velké Lucko, Laso - SVČ Chomutov Chomutov VIP ano
3938 Josef Zapletal Orel Náklo-Mezice Náklo S ano
3955 Jan Klečka Funny, z.s. Praha 9 S ne
3957 Lucie Nečasová Ježeček Čseskoslovesný zálesák svaz pro pobyt v přírodě Kostíci Hradec Králové S ne
3971 Štěpán Horák Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano
3978 Kristýna Novaková Týna Nelahozeves S ano
3986 Miroslava Kerekesová Mirka Slovenský skauting 11.zbor Biele delfíny Bratislava, T.O. Carrigo Bratislava S ano
4003 Tomáš Volavka Junák - český skaut, z.s. Veselí nad Lužnicí S ano
4017 Kara Zoltánová Kara Spolek evropských bojových umění Praha 6 S ne
4024 Ondřej Machulda Pionýr 68. PS Lvíčata Praha S ne
4035 David Beneš :Ledy Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno S ne
4037 Ota Mikušek Atom Pionýr 48. PTO Stezka Brno S ano
4042 Tomáš Vondrák Pionýr, z. s. 48. PTO Stezka Brno S ne
4047 Tomáš Drahoňovský Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví Liberec 1 S ne
4064 Michal Donát Hnutí Brontosaurus Rozruch Praha S ne
4090 Olga Krumlová Pionýr, z.s. 48. PTO Stezka Brno S ne
4099 Daniela Mohauptová Vesmír Říčany, z.s. Strančice S ano
4103 Agadise Derflová Aga Pionýr 68. PS Lvíčata Praha S ne
4104 Terka Vodvářková Pionýr, z.s. 68.PS Lvíčata Praha 8 L ano
4112 Radan Kukal Duha Ústřední kancelář Duhy Praha 4 S ano
4124 Lenka Tavelová Lena Úsmev ako dar, o.z. Banská Bystrica S ano
4128 Eva Novotná Evča Junák - český skaut, z.s. 65. oddíl Amazonky Praha 9 S ne
4132 Ing. Jan Klec Tesák Pionýr Čápata; Poletušky Olomouc S ne
4144 Martin Kos Vrabčák Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ne
4155 Martin Satranský Ostříž Kostíci Kostíci Nová Paka S ano
4176 Denisa Pauerová Dee Praha S ano
4179 Kateřina Vetterová Káťa Pionýr, z.s. 66. PTO Brabrouci Modřice Modřice S ne
4266 Lenka Březinová Odolena Voda S ne
4276 Klára Jelínková Brno S ne
4279 Dana Podzimková Jesky Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 4 S ano
4280 Eliška Karaffová, DiS. Sojpi Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 5 S ne
4282 Oresta Fedak Orča DUHA Duha 2D Náchod S ano
4289 Lesana Liptovská Lesana Slovenský skauting Oddiel Carrigo, 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
4296 Radek Pulkrábek Pulec Pionýr, z.s. PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
4297 Martin Štyndl Litomyšl S ne
4298 Mojmír Štyndl Mojda Litomyšl S ano
4299 Lukáš Soukup Tukan Litomyšl S ne
4301 Magdalena Hynková Madla Litomyšl S ano
4302 Aneta Kmošková Pionýr, z.s. Chotěboř S ano
4304 Katarína Franců Kači Slovenský skauting 3. koedukovaný oddiel Eldorado,, 11. zbor Biele Delfíny Bratislava Bratislava S ano
4305 Šárka Procházková Vrána Asociace TOM Šlápoty Komárov S ano
4313 Petr Stejskal Stejsky KLUB PATHFINDER z.s. B. Z. Z. Z. Humpolec S ano
4318 Veronika Prokopová Zakopka Asociace TOM Komárov S ne
4321 Vojtěch Brabenec Brába Vortová L ano
4334 Jakub Fraj Česká rada dětí a mládeže Praha (Nové Město) S ano
4345 Pavla Kafková KLUB PATHFINDER z.s. Oddíl Elijáš, oblast Zlatý střed Praha 6 S ano
4354 Oxana Truhlářová Oxinity Masarykova Univerzita Katedra ruského jazyka a literatury - Pedagogická fakulta Brno S ano
4412 Lucie Šebková Pepina Hnutí Brontosaurus Trmice S ano
4420 Adam Veselý Halahoj Bohušice S ano
4421 Lucie Holpuchová Halahoj Třebíč S ano
4422 Richard Šidelka Riči CVČ Astra - Artušovci Artušovci Frýdek-Místek S ne
4424 David Rychlý Pat Pionýr, z.s. 52. skupina Slunovrat, oddíl Stopaři Brno S ano
4426 Šárka Věčorková Šáša Pionýr, z.s. Brno S ano
4430 Adéla Veselá Áďa Halahoj Bohušice S ano
4437 Matěj Vláčil Dům dětí a mládeže Třebíč Klub Hrádek Stařeč S ano
4446 Adéla Uchytilová Adel Jiná Seznamka Benesov S ne
4447 Martin Hlinka hlína Benešov S ne
4452 Otakar Dostal Ota Pionýr, z.s. 52. skupina Slunovrat, oddíl Stopaři Brno S ne
4468 Eliška Blechová Elza Junák - český skaut, z.s. 83. Amazonky, Kyje Praha 9 S ano
4507 Adam Jindra Ahmed Ledenice S ne
4510 Lucie Navrátilová Lucinka Táborový klub Hradečtí Lvi z.s. Opatovice nad Labem S ano
4515 Luděk Dobrý Dvůr Králové S ano
4516 Jaroslav Petřek Jaroušek Dům dětí a mláděže Rychnov nad Kněžnou S ne
4517 Veronika Šemberová Culík Česká tábornická unie, z.s. České Budějovice P ano
4519 Dan Stehlík Dům dětí a mláděže Déčko Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ano
4523 Jiří Král Jitralar Pionýr 73. pionýrská skupina Vodovod, oddíl Krakeni Praha S ne
4537 Alena Franková Ája Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie, Čtrnáctka Praha 1 S ne
4538 Kateřina Dobrá Eldorádo, spolek dětí a mládeže Dvůr Králové S ano
4539 Cyril Štrach Bobr Česká tábornická unie, z.s. t.k. Cassiopeia České Budějovice S ne
4545 Eliška Zubíčková Mokrá- Horákov S ano
4549 Lucie Tesařová Lu Kozárovice S ano
4551 Lenka Kebrlová Veselí nad Moravou S ne
4554 Filip Umlauf IFY Náchod S ano
4584 Martina Holčapková VIDA! science centrum Želešice L ne
4586 Lenka Vávrová Léňa Česká tábornická unie, z.s. Tk Cassiopeia České Budějovice P ne
4587 Hana Zelinková Taky Pionýr, z.s. 48.PTO Stezka Brno S ano
4641 Pavel Šandor www.EnjoyTeam.cz Praha 11 S ano
4647 Jan Gutvirt Goofy Praha 5 S ne
4651 Vojtěch Kavřík Vojta Dům dětí a mláděže DDM Týniště nad Orlicí Olomouc S ne
4669 Michal Beneš školka Beroun S ano
4673 Jakub Hazdra Hadži Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s. 5. Středisko, 75. Oddíl Derwen Praha S ne
4676 Zuzka Izera Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs Sluníčko Pardubice Pardubice S ano
4679 Jan Heczko Spolek Ka-Mil Kladno S ne
4681 Jiří Čáp spolek ka-mil Praha S ano
4691 Jiří Kotek Tlusťoch Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr České Budějovice P ano
4694 Mgr. Pavel Daněk Brno L ne
4698 Iveta Ježková Ivet ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ano
4699 Barbora Bašková princezna ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou S ano
4706 Pavel Adámek ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže Červený Kostelec S ano
4708 Barbora Sopuchová Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s. 44. OBS Tygří dráp Štramberk S ne
4712 Veronika Saipová Žužla Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha S ano
4713 Vojtěch Hodek TOM Šlápoty Osek Šlápoty Komárov S ne
4716 Bohdan Liptovský Slovenský skauting 11. Zbor biele delfíny Bratislava S ne
4718 Vojtěch Vaněk Skokan Praha 4 S ano
4720 Barbora Spálenská BeBe Junák - český skaut, z.s. Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z.s. Praha 4 S ne
4726 Karin Pospěchová Karča Asociace TOM TOM Třicítka a Dvojka Ostrava S ne
4736 Jiří Kutheil Jiřina Česká tábornická unie, z.s. Andromeda České Budějovice P ano
4737 Nela Tollingerová České Budějovice S ne
4738 Anežka Nedomová Angie Junák - český skaut, z.s. 5. středisko Modřany Praha 10 S ano
4739 Kamila Langová Kamča Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
4744 Veronika Miklušková Verča Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Moravský Krumlov S ano
4752 Pavla Kozumplíková Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace Drnovice S ne
4753 Hana Vlachová Haňule Česká tábornická unie, z.s. TPO Čtyřlístek České Budějovice P ne
4754 Jana Oudová Janča Česká tábornická unie, z.s. TPO Čtyřlístek České Budějovice P ne
4755 Lenka Oudová Léňa Česká tábornická unie, z.s. TPO Čtyřlístek České Budějovice P ne
4759 Matej Palovčík Plavčík Slovenský skauting 3. oddiel Eldorado Bratislava S ano
4763 Tereza Nedvídková Tea Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha 2 S ano
4778 Ester Davidová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Vpřed Praha S ano
4780 Renata Chrástová Žába STROM Fénix Brno Brno 43 S ano
4782 Veronika Čepelková Veru Centrum volného času Hrubínka Praskačka S ano
4790 Dorota Bašková Dorotka ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Vrchoslavice S ano
4791 Kateřina Balíková Kačík Dům dětí a mláděže Brno S ano
4792 Ondřej Habr ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaB, Náchod Náchod S ano
4795 Jana Hrdá Slovenský skauting 11. zbor Biele delfíny Bratislava S ano
4805 Matěj Habr ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže VaTaB Náchod S ano
4818 Jitka Malínská Hříbek Česká tábornická unie, z.s. České Budějovice P ne
4821 Iveta Kocourková ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Nezamyslice u Prostějova S ano
4826 Barbora Dostálová Česká tábornická unie, z.s. TK Rawen Brno S ano
4832 Kateřina Matoušová Dům dětí a mláděže Jihlava S ano
4835 Leontýna Řezníčková Lvíček Junák - český skaut, z.s. Praha S ano
4848 Petra Guričová Základní škola Čtverka Uherský Brod S ano
4849 Klára Stuchlíková Telátko Kostíci Pecka S ano
4850 Marek Gazda Omar Asociace TOM Třicítka a Dvojka Ostrava S ne
4852 Vít Mičkech Česká tábornická unie, z.s. Jesenická oblast, T.O.Kamarádi Šumperk S ne
4856 Tobias Filouš Lachtan Pionýr, z.s. Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti" Ořechov S ne
4863 Jakub Ditrich Ditík Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Záře Praha 8 S ne
4864 Vít Marek Ravi Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Rousínov S ano
4865 Alena Marková Ilvi STROM Fénix Rousínov S ano
4866 Tobiáš Dvořák Batman Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ne
4867 Lucie Kosová Ještěrka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ne
4877 Kristina Fidlerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha 5 S ano
4891 Ondřej Janda Čenda Halahoj Hrotovice S ano
4893 Antonín Bartošík Čárlí ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Vrchoslavice S ano
4913 Petra Tihelková Péťa RC Sluníčko Pardubice Pardubice S ano
4927 Bc. Karolína Pospíšilová Lola Enjoyteam Vraňany L ano
4938 Johana Tláskalová Jožka Funny z.s. Nová Paka S ne
4952 Martin Štíbr Iggy Funny, z.s. Praha 4 S ne
4957 Patrik Linhart Krtek T.S. Kostíci Nová Paka S ano
4970 Barbora Boštíková Barča Sebranice S ano
5019 Ing. Linda Faltová Šuperka Duha Modrá Střelka Duha Modrá Střelka Česká Skalice S ne
5031 Karel Krčmář Charlie ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže TUBRODEL Dvůr Králové Dvůr Králové S ne
5036 Aneta Lokajová Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Brno S ne
5089 Mgr. Zdeňka Nerudová Piraňa Terénní Berušky z.s. Kolín S ano
5092 Mgr Petra Kochrdova Základní škola a Gymnázium Vodňany Protivin S ne
5093 Alexandra Svobodová Arwen Malečov S ano
5095 Mgr. Josef Piska Apalucha.club Zlín S ne
5096 Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D. Rendy Česká tábornická unie, z.s. samotář Srubec P ne
5097 Mája Šafaříková Pionýr, z. s. - 213. PS UFO Praha S ano
5098 Petra Mihalčíková, DiS Junák - český skaut, středisko Štětí, z. s. Štětí Štětí S ne
5100 Mgr. Michal Harman Brodek u Prostějova L ano
5103 Ing. Petr Šlejhar Septim Česká tábornická unie, z.s. Toulavý vítr Dobrá Voda u Č. B. P ano
5104 Petr Mišek Pionýr, z.s. PS Safír Kdyně Kdyně L ne
5105 Tomáš Veverka Tom Dětský tábor A JE TO Ostrava S ne
5106 Sebastian Komínek Lancelot Junák - český skaut, z.s. Jižní kříž, středisko Přátelství Hodonín Hodonín S ne
5107 Šárka Martinková Špuntík Junák - český skaut, z.s. Jižní kříž Mutěnice, středisko Přátelství Hodonín Hodonín S ne
5108 Mgr. Kateřina Babická RADAMBUK- Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. RADAMBUK- Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. České Budějovice 5 P ne
5109 Vlastimil Slinták Vlastik Asociace TOM TOM Nivnice Nivnice L ne
5110 Kamila Matějková Kamča RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. České Budějovice P ne
5111 Bc Karolína Brodská Kája RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. České Budějovice P ne
5112 Jitka Plojharová M-Centrum pro mladou rodinu,z.s. České Budějovice P ne
5113 Radka Slintáková Ségra Asociace TOM Nivnice Nivnice S ne
5114 Anna Hanousková Junák - český skaut, z.s. Walden České Budějovice S ne
5115 Kateřina Stejskalová Katka Mateřské centrum Máj České Budějovice P ne
5117 Jakub Berčák Kebab Česká tábornická unie, z.s. T.O. Kamarádi, Jesenická oblast Šumperk S ne
5119 Vladimír Kubát Wiki AZIMUT České Budějovice S ne
5120 Bc. Dušan Brodský RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. České Budějovice P ne
5121 Hana Laschová Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice Volary S ano
5122 Jaroslava Šandová B.J. Junák - český skaut, z.s. Černého havrana Chlumec nad Cidlinou S ano
5123 Ludmila Šandová Veverka Junák - český skaut, z.s. Černého havrana Chlumec nad Cidlinou S ano
5124 Kristýna Madajová Kiki Junák - český skaut, z.s. Junák Městec Králové Dymokury S ano
5125 Denisa Kubová Denča Junák - český skaut, z.s. Junák Městec Králové Městec Králové S ano
5126 Lenka Černá Leňucha Junák - český skaut, z.s. Městec Králové S ano
5128 Jirka Kyselák Šmodra Junák - český skaut, z.s. 75. odd. Derwen, 5. středisko Modřany Praha S ano
5130 Denisa Józsová Česká tábornická unie, z.s. T. O. Nová Dvojka České Budějovice P ne
5131 Lukáš Hypša Magic Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr České Budějovice P ne
5132 Střední pán Michael Kala Šakal Česká tábornická unie, z.s. Toulavý Vítr České Budějovice P ne
5133 Klára Schmidtmajerová Claire Česká tábornická unie, z.s. Toulavý Vítr České Budějovice P ne
5134 Barbora Švehlová Město Touškov S ne
5136 Zuzana Vandová Česká tábornická unie, z.s. T.K. Myšáci České Budějovice P ne
5137 Ondřej Sukdol Sumec Česká tábornická unie, z.s. Ledenice P ne
5138 Martina Barboříková pibi Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s. Pardubice S ano
5139 Renáta Piskačová Renča sluníčko-centrum pro rodinu z.s pardubice S ne
5140 Kristýna Bohuňková Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s. Pardubice S ano
5141 Anna Adamová Česká tábornická unie, z.s. Nová Dvojka České Budějovice S ne
5142 Jaroslav Babický T.O.Ježci z.s. České Budějovice S ano
5144 Matěj Hájek Řízek To-ježci České Budějovice S ano
5145 Michal Kern Čamal Slovenský skauting Bratislava-Lamač S ne
5146 Ilona Špirochová Ilča Česká tábornická unie, z.s. České Budějovice P ne
5147 Bc. Olga Švecová Mladá Vožice S ne
5148 Petr Žáček Žralok T.O. Ježci z.s České budějovice S ano
5149 Tomáš Babický T. O. Ježci České Budějovice S ano
5150 František Babický Fany T.O. ježci z.s. Litvínovice S ano
5152 Mgr. Štěpánka Bláhová České Budějovice S ne
5153 Milena Jedličková Mili Česká tábornická unie, z.s. Luka nad Jihlavou S ne
5154 kpt. Bc. Libor Piksa Krajské ředitelství Policie ČR JčK České Budějovice L ne
5156 mjr. Mgr. Jiří Matzner Krajské ředitelství Policie ČR JčK České Budějovice L ne
5157 Tereza Vitoušová Junák - český skaut, z.s. Středisko Stopaři Praha Praha S ano
5158 Kristýna Šlejharová Šmudla Česká tábornická unie, z.s. Toulavý vítr Dobrá Voda u Č. B. P ne
5160 Anna Chytilová Hádej? Junák - český skaut, z.s. 3.skautský oddíl Omnia Spálov Spálov S ano
5162 Martin Kubů Sop Sokol - Česká obec sokolská TO JILM Praha S ano
5163 Johana Šimková Česká tábornická unie, z.s. T. K. Dakota Vlčnov S ano
5164 Veronika Ledererová Pionýr, z.s. Brno S ne
5165 Monika Šenková Pionýr, z.s. 85.PS Letka Brno Brno S ne
5166 Mgr. Jana Švehlová Rtyně v Podkrkonoší S ne
5167 Pavlína Vaňková Duha 2D Nové Město nad Metují S ne
5168 Matyáš Bohuška Jamal Duha 2D Náchod S ano
5169 Adriana Nečasová Křížala Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov Gingo Deblín S ne
5170 Michal Krejza sambár Tábor SWŠ Příbram Příbram 1 S ano
5174 Lucie Matulová Dům dětí a mláděže Napajedla S ano
5175 Jiří Kult Harry Rtyně v Podkrkonoší S ne
5176 Martina Traxlerová Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s Pardubice S ano
5177 Šárka Gütlerová Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s Pardubice S ano
5178 Diviška Šiková Úpice S ne
5180 Daniel Čermák Úpice S ne
5181 Verča Zívrová Kaktus Kostíci Kostíci Lázně Bělohrad S ne
5182 Vojtěch Cetl České Budějovice L ne
5183 Naděžda Kalábová České Budějovice L ne
5187 Martin Štulla Keltoviny, z.s. České Budějovice L ne
5189 Radek Lácha Obrubník T. O. Ježci České Budějovice S ano
5190 Rudolf Matoušek Čuspic T.O. Ježci Boršov nad Vltavou S ano
5191 MGR T.O. Nová dvojka Sedláková Cvička Spolek T.O.Nová Dvojka z.s. České Budějovice 1 P ne
5192 Ilona Jíšová Zliv S ne
5194 Petr Gondek Pilník Česká tábornická unie, z.s. Toulavý vítr České Budějovice S ano
5195 plk. Ing. Lubomír Veselý Krajské ředitelství Policie ČR JčK České Budějovice S ne
5196 Václav Kovář Ministerstvo dopravy - BESIP České Budějovice S ne
5197 Dominika Rozložníková Funny, z.s. Praha 4 S ne
5198 Blanka Marešová Česká tábornická unie, z.s. T.O.Nová Dvojka, z.s. České Budějovice P ne
5199 Josef Adam Česká tábornická unie, z.s. T.O.Nová Dvojka České Budějovice S ne
5200 Petra Coufalová Mrazík Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě 1 stř. Zálesák České Budějovice Zvíkov L ne
5201 Jana Kverková spolek ka-mil Kladno S ano
5203 Jan Vranka Vrána Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Sentice S ne
5204 Richard Nečas Šmoula Hnutí Brontosaurus ZČHB, 1. BRĎO Tišnov gingo Deblín S ne
5205 Ondřej Beneš T.O. Nová Dvojka, z.s. Doubravice P ne
5206 Jana Hlavová Komárov S ano
5207 Justýna Bauerová Bižu Česká tábornická unie, z.s. Toulavý vítr Český Krumlov S ne
5208 Bc. Karolína Zábranská, DiS. Karuchka Středisko volného času Radovánek Plzeň S ano
5209 Barbora Kunešová Major Česká tábornická unie, z.s. Toulavý vítr Český Krumlov S ne
5210 Jakub Máca Dům dětí a mláděže Třebíč S ano
5211 Nejlepši Jiří Veselý Bahí Junák - český skaut, z.s. 77. Rod Sovy Praha 10 S ano
5214 Renáta Svobodová Sluníčko-centrum pro rodinu z.s Pardubice S ano
5215 Bc Pavlína Hercová Papája Duha-Keška Chata Orientka Frýdlant nad Ostravicí S ano
5216 Bara Kuncova Bzová S ne
5217 Eliška Hrubá Ela Jsme SPONKY-společně pro děti a rodinu, z.s. Olomouc Nedvězí S ano
5218 Andrea Preiss Ája Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka České Budějovice S ano
5219 Jaroslav Švestka Česká tábornická unie, z.s. samotář Srubec L ano
5220 Karolína Knápková Lanškroun S ne
5221 Rosalie Šiklarová Rozárka Asociace TOM 0439 Kňouři Sentice S ano
5222 Veronika Střelská Zajíc Brno S ano
5223 Ing. Kateřina Čížková Katee Hnutí Brontosaurus Brno P ano
5225 Zbyněk Doležal Zbyhněv Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Rudíkov S ano
5226 Pavel Pospíšil Pája Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka Rudíkov S ano
5227 Aleš Hoffman Alí Letní tábor Krasnice, z.s. Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ne
5228 Tomáš Svoboda Kvokal Česká tábornická unie, z.s. T.O. Nová Dvojka České Budějovice S ne
5229 Anna Fišerová Anka MOP Stopa Klánovice MOP Stopa Klánovice Praha Klánovice S ne
5230 Mgr. Martina Vávřová Lomnice nad Luznici S ano
5231 Eliška Jakešová Česká tábornická unie, z.s. Nová Dvojka Homole S ne
5232 Tereza Urbancová Te Česká tábornická unie, z.s. T.O. Grimovy Doly Praha 6 S ne
5233 Zdeněk Kirnig Letní dětský tábor Pardubice, z.s. Pardubice S ano
5234 Jakub Hrubý Jezevec Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Safír Kdyně Prostiboř S ne
5235 Simona Trnková Halahoj Budišov S ano
5237 Ludmila Ježdíková Junák - český skaut, z.s. Blaník Praha S ne
5238 Jan Vacka Krťa Česká tábornická unie, z.s. TPO Čtyřlístek České Budějovice S ne
5240 Monika Boxanová České Budějovice S ne
5241 Kateřina Křehlíková Opice Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Tišnov S ne
5242 Lucie Morávková Lucka DUHA Dolní Radechová S ne
5243 Šárka Térová Plíseň DUHA Náchod S ano
5244 Ing. Michal Smoleňák Brno S ano
5245 Zita Strunecká Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha 5 S ne
5246 Karel Stašek Litoměřice S ne
5247 Pavla Myslíková Life saving support Teplice S ano
5248 Renata Sobíšková Renča Life saving support Hostivice S ano
5249 Vojtěch Hypša Gůgl Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý Vítr České Budějovice S ne
5250 Martin Polívka Life Saving Support Kraslice S ne
5252 Ing. Monika Benešová Nové Homole S ne
5253 Zdeněk Mráz Life saving support Roudnice nad Labem S ne
5254 Tereza Cettlová Life Saving Support, z.s. České Budějovice S ne
5255 Lucie Kepková Life saving support Stříbro S ne
5257 Tereza Fidlerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha S ano
5258 Michal Adámek Husky Česká tábornická unie, z.s. T.K. Průzkumník Kolín S ano
5259 Veronika Vinklátová Werča Česká tábornická unie, z.s. T.K. Průzkumník Kolín S ano
5260 Štěpán Chwistek T.k. Průzkumník Kolín S ano
5261 Michal Král Králik Česká tábornická unie, z.s. T.K. Průzkumník Kolín S ano
5262 Iveta Vinklátová Ivetka Česká tábornická unie, z.s. T. K. Průzkumník Kolín S ano
5263 Adéla Bukačová Áďa Česká tábornická unie, z.s. T. K. Průzkumník Kolín S ano
5264 Kateřina Soukupová Life Saving Support Plzeň S ano
5265 Helena Horáčková Helča Česká tábornická unie, z.s. T.K. Průzlumník Kolín S ano
5266 Marek Kovalovsky Slovenský skauting 11. zbor Biele delfíny, T.O Carrigo Stupava S ano
5267 Eva Pšeničková Miluna Mateřské centrum pro mladou rodinu, z.s. České Budějovice S ne
5268 Jan Bartošík ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Vrchoslavice S ano
5269 Lucie Zedníková Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Chrudim S ano
5271 Ludmila Gregorová Valášková Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Sobětuchy S ano
5272 Adéla Valášková Hnutí Brontosaurus ZČ HB Klub přátel Lukova Sobětuchy S ne
5273 Martin Balabán Dům dětí a mláděže Třebíč S ano
5274 Tomáš Karásek Tom Česká tábornická unie, z.s. T. K. Průzkumník Nová Ves I S ne
5275 Ondřej Dokulil Liam Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Brno S ano
5276 Bc. Michal Kačor Dům dětí a mláděže Osek S ne
5277 Dana Procházková Dejna Česká tábornická unie, z.s. České Budějovice P ne
5278 Kristýna Vodrážková Kiki Spolek Kokos Praha 8 - D.Chabry S ano
5279 Ing. Tereza Nováková, PhD. Koza Terénní Berušky z.s. Poděbrady S ano
5280 Jasmína Talířová Terénní Berušky z.s. Poděbrady S ano
5281 Ing. Jan Kašpar Kojot Terénní Berušky z.s. Brandýs n/L - St. Boleslav S ano
5282 Jiří Růžička Sokol Terénní Berušky z.s. Nymburk S ano
5284 Jiří Srna Tlusťoch Terénní Berušky z.s. Praha 5 S ano
5285 Michaela Vocásková Terénní Berušky z.s. Opočnice S ano
5286 Eliška Taliánová Česká tábornická unie, z.s. Athelas Havířov S ano
5287 Anna Taliánová Ája Česká tábornická unie, z.s. Athelas Havířov S ano
5288 Karolína Bittová Karol Česká tábornická unie, z.s. Toulavý Vítr České Budějovice S ne
5289 Matěj Loub Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Praha S ano
5290 Matěj Hovádek náchod S ne
5291 Karel Vašata Kája Česká tábornická unie, z.s. Kolín S ano
5292 PaedDr. Zdeněk Martínek České Budějovice L ne
5293 Vojtěch Cetl Národní pedagogický institut České republiky České Budějovice L ne
5294 Naděžda Kalábová Národní pedagogický institut České republiky České Budějovice L ne
5295 Pavel Svoboda České Budějovice L ne
5296 Vendula Boštíková Vendy Sebranice S ne
5297 Tomáš Vejmola České Budějovice L ne
5298 Matěj Pecháček Dům dětí a mláděže Litomyšl S ne
5299 Adéla Tupá Blecha Česká tábornická unie, z.s. České Budějovice S ano
5300 Daniel Domin Komín Česká tábornická unie, z.s. T.K. Toulavý vítr Č. Budějovice S ano
5301 Jan Flaška České Budějovice S ne
5302 Kateřina Kuběnová Brno S ano
5303 Oldřich Lhotský Louny S ano
5304 Ing. Ester Houserová Polešovice S ano
5305 Denisa Hokeová Denda Praha S ano
5306 Kateřina Bakulová Pionýr, z.s. Pionýrská skupina Záře Praha 8 S ne
5307 Kateřina Rutová Pionýr, z.s. Praha 8 S ne
5309 Jakub Kyselovič Kubík Česká tábornická unie, z.s. ROJ, T.K. Modrý Kruh Praha 3 - Žižkov S ano
5310 Matěj Navrátil Frodo Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. Brďo Tišnov gingo Tišnov S ne
5311 Mgr. Dana Bláhová Elóren Plzeň S ano
5312 Klára Souralová Lin Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže Fénix Brno Brno Chrlice S ne
5313 Julie Kernerová Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Praha 4 S ano
5314 Aneta Lojčíková Anča T. J. Sokol Všetuly Holešov S ne
5315 Filip Štrach Česká tábornická unie, z.s. T.K. Cassiopeia České Budějovice S ne
5316 Radka Rybáková Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice České Budějovice S ne
5317 Tereza Bukačová Rony Česká tábornická unie, z.s. T. K. Průzkumník Kolín S ano
5320 Helena Hromková Roel Sdružení tábornických oddílů mládeže Fénix Rajhradice S ne
5321 Jiří Šindler Scratchy Asociace TOM Třicítka a Dvojka Ostrava-Poruba S ne
5322 Jakub Greň Rendl Česká tábornická unie, z.s. Athelas Albrechtice S ne
5323 Iva Rýparová Kiwushka T. J. Sokol Všetuly Loukov S ne
5324 Klára Horková Klai T. J. Sokol Všetuly Holešov S ne
5326 Aneta Roušalová Pionýr, z.s. Poletušky Velká Bystřice S ne
5327 Anastázie Boháčková Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. Arálie Praha 2 S ne
5328 Blanka Špásová Dům dětí a mláděže Mimoň S ne
5331 Alena Žáková Alča Asociace TOM TOM Zlaté šípy Valašské Meziříčí S ne
5333 Adam Tvrz Hulk Asociace TOM TOM Zlaté Šípy Valašské Meziříčí S ne
5335 Markéta Švarcová Markétka Praha S ne
5336 Jana Schejbalová Příbram S ne
5338 Petra Brancuzská Peťka ZS Morava Lumíci Brtnice S ne
5339 František Pojman ZS Morava Brtnice S ne
5340 Vojtěch Pejcal ZS Morava Brtnice S ne
5341 Jan Král Králík ZS Morava Brtnice S ne
5342 David Musil Kukla ZS Morava Lumíci Brtnice S ne
5343 Julie Burianová Méďa Hnutí Brontosaurus ZČHB 1.Brďo Tišnov Gingo Dolní Loučky S ne
5345 Mgr Lucie Novakova Praha 8 S ne